Adalet mezunları için DGS ile 3. sınıftan başlatan üniversiteler ve devam zorunluluğu  • Arkadaşlar adalet bölümü mezunuyum. DGS ile hukuk fakültesi tercihi yapacağım. Çalışıyorum.3. sınıftan başlatan ve devam sorunu olmayan üniversiteler konusunda bilgisi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim  • @gca öncelikle 3.sınıftan başlatan üniversiteler kısıtlı ama şu da var ki önemli olan üniversitelerin ne kadar dersten muaf ettiği bu arada çoğu hukuk bölümleri ve hocalar devamsızlık konusunda zorluk çıkarmıyorlar hatta bazılarında hali hazırda hem okuyup hem çalışan öğrenciler var özellikle Beykent Hukuk, Hasan Kalyoncu Hukuk, Okan Hukuk bunlar 3.sınıftan başlatıyorlar ve devamsızlıkta da sorun çıkarmıyorlar..  • isterseniz buradan daha detaylı bilgi de edinebilirsiniz http://webhakim.com/dgs-hukuk-fakultesi-3-siniftan-baslatan-universiteler.html  • @yunusemre Adalet mezunları için DGS ile 3. sınıftan başlatan üniversiteler ve devam zorunluluğu içinde söyledi:

    @gca öncelikle 3.sınıftan başlatan üniversiteler kısıtlı ama şu da var ki önemli olan üniversitelerin ne kadar dersten muaf ettiği bu arada çoğu hukuk bölümleri ve hocalar devamsızlık konusunda zorluk çıkarmıyorlar hatta bazılarında hali hazırda hem okuyup hem çalışan öğrenciler var özellikle Beykent Hukuk, Hasan Kalyoncu Hukuk, Okan Hukuk bunlar 3.sınıftan başlatıyorlar ve devamsızlıkta da sorun çıkarmıyorlar..

    Merhaba, öncelikle araştırmanız için çok teşekkürler. Araştırmanıza göre Beykent'te devam zorunluluğu görünüyor, acaba bir değişiklik mi oldu ya da onlar da topu hocalara mı atıyorlar?  • @batboy saolun Beykent veya diğer başka üniversiteler aslında değişkenlik göstermektedir ama geneli eğer durumunuzu söylerseniz hocalar yardımcı oluyor diyorlar artık hocadan hocaya değişkenlik gösterebilmektedir yoksa her üniversitesinin yönetmenliğinde devamlılık şartı vardır.


Cevaplamak için giriş yapın
 


Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.