THİERRY HENRY, ARTETA VE MAKALELE GALATASARAY'DA • 0_1505986243763_gsaraydan_cilgin_plan_500_milyon_tl_1505462340_2278.jpg
  Galatasaray aslında futbolcular için değil herkes için özellikle teknik adamlar için de mükemmel ötesi bir yer... Futbol geçişmişi inanılmaz başarılarla dolu yaşayan üç efsane, Galatasaray'a resmen başvurdu.

  İskoçya'nın Swensea kentinde düzenlenen UEFA Prolisans Kursu'na giren Galatasaray Antrenörü Tuğberk Tanrıvermiş burada okul ve sınıf arkadaşı olduğu Henry, Arteta ve Makelele'den ilginç bir teklif aldı.

  Teknik adamlığa hazırlanan bu üç efsane isim, Galatasaray'ı çok merak ettiklerini belirtip, İstanbul'a gelerek 2-3 gün süresince antrenmanları ve kulübün yapısını incelemek istediklerini söyledi.
  0_1505986217267_HENRY.jpg

  Tanrıvermiş bu olaylardan sonra Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün'ü de bilgilendirdi. Sarı-kırmızılılar, Henry, Arteta ve Makelele gibi dünya futbolunda çok iyi bilinen bu isimlerin Florya'da bulunmasının kulübün tanıtımı açısından çok önemli olacağını düşündü.

  Gomis'in yanısıra Fransız pazarında bilinen Belhanda, Feghouli gibi isimlerinden Galatasaray'da olması, Fransızların sarı-kırmızılılara ilgisini daha da artırıyor. Dünya da bilinen isimlerin Galatasaray antrenmanlarında bulunmasına teknik direktör Igor Tudor da olumlu karşıladı. Ergün, Tanrıvermiş ile görüşerek olumlu yanıt verdi.!
Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.