Hukuk Fakültesi Nedir? Hukuk Fakültesi Puanları? • hukuk fakültesi puanları

  TM-3 puan türünden 103 kişilik kontenjanı bulunmaktadır.
  Taban Puanı:426,69815
  Tavan Puanı:445,03270
  Sıralama:27.000

  hukuk fakültesi nedir?

  Bölüm ilk mezunlarını 2018 yılında verecektir.Nispeten yeni bir fakültedir.
  Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi ANS kampüsünde bulunmaktadır.Borusan Holding tarafından yaptırılan ve duruşma salonu, okuma salonu, konferans salonu gibi imkânlara sahip modern eğitim binasının yanı sıra, öğrencilerin hukuk yayınlarına ulaşabileceği Merkez Kütüphanesi son beş yıl içerisinde yapılan kapsamlı kitap alımları ile hukuk açısından oldukça zengin bir literatüre sahiptir.
  Afyon Kocatepe Hukuk Fakültesi’nin karşısında adeta bir öğrenci köyü haline gelen Erenler Semti öğrenciler için geniş ve çeşitlilik arz eden konaklama imkânları sunmaktadır. Yine aynı semtte öğrencilerin vakit geçirebileceği pek çok sosyal ve eğlence ortamı bulunmaktadır. Kampüs içerisinde ve çevresinde ise yarı özel ve devlet yurtları bulunmaktadır.
  Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi, akademisyenleri ile öğrencilere karşılaştırmalı bir bakış açısı ve hukuki düşünme yeteneği kazandırmayı hedeflemektedir. Ders müfredatını incelediğinizde klasik hukuk derslerinin yanısıra, öğrenciye karşılaştırmalı bakış açısı sunan ve hukuki düşünme yeteneğinin gelişmesine bu şekilde katkı sağlayan pek çok ders bulunduğu görülecektir.


Cevaplamak için giriş yapın
 


Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.