Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Nedir? Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Puanları?

• halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü puanları

TS-2 puan türünden 62 kişilik kontenjanı bulunmaktadır.
    Taban Puanı:364,18526
    Tavan Puanı:406,62679
    Sıralama:74.200

Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Nedir?

Örgütlerle paydaşları arasında ilişki kurabilecek ve bu ilişkileri yöneterek iletişim uygulamaları üretebilecek donanıma sahip, etik değerlere bağlı öğrenciler yetiştiren bölüm, özel şirketlere, kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına kuramsal ve uygulamalı bilgilerle donatılmış halkla ilişkiler ve reklam uzmanları kazandırmayı amaçlamaktadır. Öğrencilere iletişim becerilerini en üst düzeyde geliştirebilecekleri bir eğitim ortamı sunan Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü,bölüm derslerinin yanısıra internet ve multimedya gibi yeni çalışma alanları ile ilgili dersler de vermektedir, aynı zamanda öğrenciler, halkla ilişkiler ve reklam alanına ek olarak Gazetecilik ve Radyo ve Televizyon gibi iletişimin farklı alanlarından dersler almaktadırlar.
    Tüm bu kuramsal ve uygulamalı derslerdeki deneyimleriyle bölüm öğrencileri tarafından gerçekleştirilen projeler iletişim sektörlerindeki çeşitli kuruluş ve örgütler tarafından ödüllendiriliyor. Ayrıca bölüm, öğrencilerimize sektörel deneyimlerini zenginleştirmek amacıyla pek çok kamu ve özel kuruluşta öğrenimleri süresince gönüllü staj olanakları da sunuyor.

Cevaplamak için giriş yapın

Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.