Kpss B 2018 Lisans Kitap Tavsiyesi Genel Kültür Genel Yetenek • Evveliyat Yayınları olmak üzere Ramazan Yetkin'in hocanın , coğrafya, vatandaşlık, Türkçe, Matematik bu kaynaklar sizi hedefinize direk, sade ve özgün adımlarla götürecektir.

  Kpss B 2018 Lisans Kitap Tavsiyesi Genel Kültür Genel Yetenek ilk olarak belirtmek isterim ki geçen yıl girdiğim Kpss B Genel Kültür Genel Kültür sınavında 40 net civarı gelmişti.

  Evveliyat yayınları oldukça güzel
  Tarih'den başlayacak olursak sade,anlaşılır,sıkmayan ve olağanüstü açıklayıcı fazla detay yok sadece direk hedefe götüren ve kısa notlarıyla ve altını kalın çizgilerle çizen ve sanki sizle konuşurmuş gibi bir anlatıma sahip ayrıca Tarih'te İsmail Adıgüzel Tarih'in pusulası oldukça güzel çok yararlı olmuştu genel olarak da çok faydalı bir kitap

  Coğrafya'da yine evveliyat yayınları çok güzel tıp ki Tarih'te olduğu gibi coğrafya da da anlaşılır kısa özgün net bilgiler mevcuttur. Aslında konu anlatım olarak sadece bir kaynaktan gidilebilir daha sonra farklı kaynaklardan soru çözümleri yapılabilir.
  Vatandaşlıkta yine aynı detaylı ve anlaşılır bir anlatım var
  Uzman kariyer öğreten soru bankası serisi

  Evveliyat soru bankaları
  Arşiv soru bankaları
  Pegem modüler soru bankaları
  Kozmik oda soru bankaları
  657 yayınları
  Beyaz kalem bunlardan da farklı soru çözümleri yapılıp kendinizi geliştirebilirsiniz

  Matematik ve Türkçe'de de aynı konu anlatımı kaynaklardan gidilip farklı soru bankalarından da sorular çözülebilir
Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.