En iyi Kpss A İktisat Kitap Tavsiye 2018 • Kpss A Lisans İktisat Kitap Önerileri 2018

  Kpss İktisat çıkmış sorular Cilt bir ve Cilt iki Zeynel dinler, bu kitapta tasarı açısından içerik açısından konuyu cevabın içinde açıklayan ve cevaplarda önemli yerleri tekrar konu ile özdeşleştirmiş , KPSS A öğrencisinin bitirmesi gereken kitaplar arasındadır.

  Türkiye ekonomisi Yasin Çoban konu anlatımı basit ve özgün hem çözümlü soruları hem çıkmış sınav soruları da mevcut.

  İktisat Okulları Yüksel Bilgili Her Kpss A ya çalışan öğrencinin okuması gereken bir kitap en azından bu kitabı alıp roman gibi haftada 1 kere okuması bilgilerin akılda kalması açısından çok iyi bir kitap.

  Makro ve Mikro iktisat Erdal Ünsal bu kitap ileri derecede iktisat çözmüş, artık level atlama sınıfında olanlar için çok güzel, artık iktisat onun için kolay lokma olanlar için ama yeni başlayanlar ve orta olanlar için çok ağır bir kitap.

  Economicus İsmail Azgıt ve Selma Balaban Levent bu kitap en azında bir kere üstünden geçilmesi bir kitap, çoğu şeyleri kolay sade ve basit bir şekilde karşıya sunmuş, karışıklık yoktur ve iktisat'ın can alıcı yerlerine çok dokunmuş. Yine roman tadında haftalık okunması gereken kitaplardan biridir.
Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.