En iyi Kpss A Hukuk Kitap Tavsiye 2018 • Ahmet nohutçu bu kitap hukuktan yüksek net isteyenler için çok iyi notları sadeliği özgünlüğü ile ve birçok kurum sınavlarına hitap etmesi açısından çok güzeldir

  Dönüşüm çıkmış sorular da cevapları açıklaması bakımından güzel bir kitap.

  Kanunname anayasa hukuku idare hukuku ve idari yargılama;

  Sui Generis kpss hukuk soruları da efsaneler arasında yer almış bir kitaptır.

  Burada değişik ve farklı sorularla karşımıza çıkan sui generis kendine ait özgün sorularla olayı bitirmiş, ve en önemli gördüğüm şey cevapları açıklamasında sadelik ve özgünlük bakımından ve kpss ye uygun tarzda sorularla herkesin en az bir kere çözmesi gereken bir kitaptır.

  657 hukuk özel ve kamu hukuk soru bankası bir KPSS A öğrencinin farklı tarzda sorular görmesi açısından görmesi ve o soruları benimsemesi açısından çözmesi gereken bir soru bankasıdır kendisine has uslüp ve soru tarzları ile iyi bir kitaptır.

  Konsensus kamu hukuku özel hukuk çıkmış sorular cevapların açıklanması bakımından çok güzel ve değinilmesi gereken yerlere önemli ifadeleri ekleyerek notlar tutturmaya yöneltmesi çok güzel.

  Tan Tahsin Zapata Medeni ve Borçlar Kitabı da ileri derecede hukukçular için efsane bir kitap ama ilk başta ağır gelebilir.

  İsmail Ercan İcra iflas ceza hukuk kitapları çok güzel ve iyi tasarlanmış ama tahsin zapata gibi ilk hukuka başlayanlar için biraz ağır gelebilir.
Copyright © 2017 Forum | Webhakim

Forum Webhakim ile bağlantınız koptu, yeniden bağlanmak için lütfen bekleyiniz.